Thirrja për shkëmbime studimesh midis Universitetit Bujqësor të Tiranës dhe Universitetit National and World Economy

Në kuadër të marrëveshjes Erasmus + midis Universitetit Bujqësor të Tiranës dhe Universitetit  National and World Economy,  Në Sofie Bullgari njoftojmë se është hapur thirrja për shkembime studimesh për studentët e Fakuletit të Ekonomisë dhe Agrobiznesit për semestrin e pranveres  Shkurt 2020- Qershor 2020. Simestri i pranveres fillon me 10 shkurt 2020 dhe mbaron me 14 qershor 2020.
Cilat programe studimi mund të aplikojnë?

1. Studentët e të gjitha departamenteve të Fakultetit të Ekonomisë dhe Agrobiznesit sipas kuotes të mëposhtme

1-kuote per mesim

1. Afati i aplikimit pranë Fakultetit të Ekonomisë dhe Agrobiznesit është data 25 Tetor 2019
  2. Pranë Fakultetit studentët duhet të dorëzojnë