Designed and built with care, filled with creative elements

Top
Image Alt

Data & Figures

Dega e Kerkimit Dhe Projekteve
International Relations Office (UBT)
Karta Europiane për Kërkuesit Shkencor
ERASMUS+
Programi COST

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Kontakt

Drejtori i Drejtorisë së Marrëdhënieve Institucionale
Prof.Dr. Elvin Toromani

Tel: 0699198055

E-mail: etoromani@ubt.edu.al


Informacione
Data and Figures
Njihuni me Tiranë-n