avcilar escort atasehir escort atakoy escort halkali escort

Languages

Njoftojme se regjistrimet do të vazhdojnë në datën 1,2 dhe 3 Shtator.

Të Dashur Maturantë!

Ju urojmë Gëzuar Festën e “Kurban Bajramit” dhe ju njoftojm se regjistrimet në Universitetin Bujqësor të Tiranës, do të vazhdojnë edhe në datat 1,2 dhe 3 Shtator.

Jeni të mirëpritur!

Suksese!

Institucione partnere

Join our mailing list

Signup for Our Free Newsletter

Njonftime te Fakulteteve

Njonftime te Fakulteteve

Na kontaktoni